Nitelikli Eğitim

Soru Çözüm Ofisleri

Deneyimli Öğretmenler

Limit Dershanesi Özel Öğretim Kursu Bakırköy

Neden Bakırköy Limit?

Bakırköy Limit Özel Öğretim Kursu, eğitim kurumları içerisinde örnek ve lider kurum olmak, profesyonel, dinamik öğretim ve yönetim kadrosu ile en iyi olmak amacıyla sizlere üstün hizmet sunmayı hedef belirlemiştir. Bakırköy’de En iyi dershane olarak öğrencilerimizin dereceye girmesi için tüm TYT-AYT adına çalışmalarını yapıyoruz. Deneme kampları, çalışma kampları, etütler, yaparak öğrencilerimizin TYT-AYT’de başarılı olmak sorularına çözüm üretiyoruz. Limit Yayınları’nın kalitesini eğitim ile birleştirerek Avrupa Yakasında özel öğretim kursu olarak bir numaradayız. Bakırköy Limit Eğitim Kurumları öğrencileriyle sadece eğitim paydasında birliktelik kurmayıp, kariyer planlamasında yol gösterici olarak sürekli birliktelik ve destek anlayışını temel prensip olarak belirlemiştir.

Kurumumuz, eğitim-öğretim programları, deneyimli akademik kadrosu ve sağlamış olduğu güvenilir ortamı sayesinde; Ailesine, ülkesine ve içinde yaşadığı dünyaya saygı duyan ve faydalı olan, kültürler arası deneyimlere açık olan ve kültürel farklılıklara saygı duyan, sürekli öğrenen, öğrendiklerini günlük yaşamla ilişkilendiren ve öğrendikçe gelişen, öz güveni yüksek olan ve bu kapsamda hem kendisine, hem de başkalarına güven duyan, sorumluklarını bilen ve bunları yerine getiren, sınavlarda üst düzeyde başarılı olan, bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku

Deneme Kulübü

Deneme Kulübü Sınavları

Başarıya Kayıtsız Kalma

Ön Başvuru Yap

Bakırköy Limit'te Kazananlar Burada! Sen de başarıya ulaşanlar arasına adını yazdırmak istiyorsan yan taraftaki ön başvuru formunu doldur. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

İlk Binde

0

Öğrenci
İlk Beşbinde

0

Öğrenci
İlk Onbinde

0

Öğrenci
İlk Ellibinde

0

Öğrenci

Ön Kayıt Formu

Son Duyurular

Duyuru, Haber ve Yazılar